Menü Bezárás

ÁLLÁS

Az Encsi Művelődési és Sportközpont, Könyvtár pályázatot hirdet

Karbantartói munkakörbe.

A munkavégzés helye:

Encsi Városi Sportközpont , 3860 Encs, Gagarin út 11.

Feladatok:

-Épületkarbantartási és gépészeti feladatok ellátása (festés, burkolás, zárcsere, fényforrások cseréje), sportpályák karbantartása, fűnyírás, sövényvágás tavaszi-nyári időszakban, őszi-téli időszakban lehulló zöld hulladék gyűjtése és deponálása a kijelölt gyűjtőhelyre, valamint fagymentesítés.

– Gondoskodik a létesítmény kezelésében lévő munkaeszközök, gépek felelős védelméről, azok rendeltetésszerű és biztonságos működéséről. Közreműködik a rendezvények előkészítésében, a zöldterületek és a kisgépek karbantartásában, továbbá elvégzi a kisebb javítási munkákat.

Elvárások:

– Minimum 1 év épületkarbantartási és gépészeti területen szerzett tapasztalat

– Önálló, precíz munkavégzés

– Megbízhatóság

– Ápolt, igényes megjelenés, jó fizikum

– Egészségügyi megfelelés (egészségügyi kiskönyv + negatív tüdőszűrő lelet)

– Magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Előny:

– Következő szakmák: villanyszerelő, kőműves, burkoló, vízszerelő, festő

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Heti 40 órás munkavégzés rugalmas beosztással

– Stabil, bejelentett, hosszútávú munka

– Határozatlan idejű munkaszerződés

Illetmény és juttatások: A munkatörvénykönyve alapján.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

– szakmai önéletrajz,

– iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata,

– büntetlen előéletet igazoló erkölcsi bizonyítvány,

– nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. június 25.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. június 28.

Az állás betölthető:2021. július 01.

A pályázatok benyújtásának módja:

Személyesen: Encsi Városi Művelődési Központ Encs, Rákóczi út 9.

Emailben: muvhazencs@gmail.com

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük