Menü Bezárás

ÁLLÁS HIRDETÉS

Encs Város Önkormányzata

az Encsi Egészségfejlesztési Irodába munkatársakat keres az alábbi munkakörökre:

EFI irodavezető: 1 fő 40 órás foglalkoztatás

Elvárt végzettség: megelőző orvostan és népegészségtan szakorvos (szakorvos képzés), népegészségügy mestere (népegészségügy mesterszak), rekreációs szervező és egészségfejlesztő (rekreációs szervező és egészségfejlesztő), orvos végzettség.

(A felsorolás vagylagos, nem takar sorrendiséget)

 EFI munkatárs: 1 fő 40 órás, vagy 2 fő 20 órás foglalkoztatás

Elvárt végzettség: orvos, pszichológus, védőnő, népegészségügyi felügyelő, népegészségügyi ellenőr, · megelőző orvostan és népegészségtan szakorvos, népegészségügy mestere, egészségfejlesztési szakirányú végzettséggel rendelkező szakember, diplomás ápoló, OKJ-s ápoló, dietetikus, rekreációs szakember, sportoktató, gyógytornász, egészségügyi menedzser (felsőfokú), egészségpolitika, tervezés és finanszírozás (MA/MSc), szociológus (MA), közösségi és civil tanulmányok (MA) (közösségfejlesztők), kommunikáció- és médiatudományi végzettség (előnyt jelent a meglévő egészségügyi, egészségfejlesztési, népegészségügyi szakmai vagy projekttapasztalat), egészségfejlesztési szakember (MSc), népegészségügyi felügyelő (egyetemi végzettség), népegészségügyi felügyelő (MSc), okleveles népegészségügyi menedzser (MSc), egészségügyi szervező (BSc), okleveles egészségügyi menedzser (MSc), okleveles egészségpszichológus (MSc), okleveles egészségügyi szociális munkás (MSc), felnőtt szakápoló, illetve az erre épülő egyéb szakképesítések (OKJ előtti rendszerben)

Mentális egészségfunkciót ellátó munkatársak: 1 fő 40 órás és 1 fő 20 órás foglalkoztatás

Elvárt végzettség: klinikai szakpszichológus, egészségpszichológus, egészségfejlesztő szakpszichológus, pszichológus, mentálhigiénikus, addiktológiai konzultáns, szociális munkás, pszichopedagógus, viselkedéselemző (pszichológiai BA)

Munkavégzés helye: Encs (illetve Encs Járás területe – területi feladatellátás)

e-mailen: onkormanyzat@encs.hu

személyesen: Mikola Gergely polgármester (előzetesen 46/385-511 telefonszámon

egyeztetett időpontban)

Benyújtandó dokumentum: végzettséget igazoló dokumentum másolata,

önéletrajz,

motivációs levél

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük